Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022
Ljusstakar, ett par Orrefors, design: Lena Bergström, modell: Carat, silverfärgade, höjd: 24,5cm
Väska, Marc by Marc Jacobs, svart axelremsväska i skinn med guldfärgade detaljer, 34x23cm, fläckar på foder
Väska, Louis Vuitton, Twist belt chain wallet, svart med guldfärgade detaljer, 19x13,5x4,2cm, med dustbag och originalkartong
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon, Apple Iphone 12 mini 64GB, blå/svart, imei: 353004116282919, fabriksåterställd
Mobiltelefon, Apple Iphone 12 128GB, blå/svart, imei: 357676152245904, små repor på kanterna
Mulberry, Alexa,Skinn med detaljer i gulmetall, Snr:5034509, 30x20x12cm, avtagbar axelrem, slitage på kantrem och beslag. Visas och hämtas på Sefina, Vasagatan 8-10, Stockholm.
Valentino, "Garavani Rockstud tote", Blått skinn med detaljer i gulmetall, 49x24x17cm, i dustbag. Visas och hämtas på Sefina, Vasagatan 8-10, Stockholm.
Visa varaAccessoarer Väskor
Väska , Louis Vuitton, Neverfull , Monogram canvas, 46,5x29x19cm, innerpochette, snr: Fl156, i originalkartong. Visas och hämtas på Sefina, Vasagatan 8-10, Stockholm.