721 - 740 av 1 065
1...363738...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022

Klubbad för

4 Koppar med fat Tulipa Ulrica Hydman-Vallien höjd: 8,cm

4 Koppar med 5 fat Tulipa Ulrica Hydman-Vallien höjd: 7cm, ett fat med nagg

Skål på fot Heart av Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 19,5cm signerad

Figurin Val av Lisa Larson Gustavsberg höjd: 12cm längd: 16cm signerad

Figurin Bullterrier Lisa Larson K-Studion Gustavsberg höjd: 13cm

Fgurin Pippi Långstrump och Lilla Gubben Lisa Larson K-Studion Gustavsberg höjd: 17,5cm

Figurin Utter Lisa Larson för WWF höjd: 21cm

Figurin Knölsvan Lisa Larson JIE Stengods höjd: 14,5cm

Figurin Bebis på kudde av Lisa Larson Gustavsberg höjd: 8,5cm signerad

Digital print av Andreas Lundberg (1973) Olle Ljungström "Kaffe och en cigarett" signerad på passepartout Caal 10/11 ca 50x70cm. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Fotografi Andreas Lundberg (1973) "Astrid och Kajsa" 90x75,5cm inkl. ram signerad 9/25. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 14 400 kr

1 Fotografi, Andreas Lundberg (1973) "Libban & Garbo", signerad och numrerad 5/25, 78x92,5cm inkl ram. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 26 500 kr

Fotografi, Andreas Lundberg (1973), "Grace", signerad nr 19/25, 50x70cm inkl ramVisas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 8 400 kr

Parti guld 18K brv 43,6g skadat defekt graverat med pärlor

Utrop: 22 500 kr

Kedja Bismarck 18K 9,3g 44,5cm doserad bredd: 4-5,5mm med springring

Utrop: 6 000 kr

Kedja Pansar 18K 34,8g 45cm doserad bredd: 8-14mm ihålig, varannan länk mönstrad, med springring

Utrop: 22 500 kr

Ring 18K 2,7g Ø18½ tvåfärgad

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K 0,9g höjd: 12mm

Utrop: 700 kr

Hänge Tvillingarna 18K 1,3g höjd: 23mm

Utrop: 1 100 kr