Avslutad | Pant – Tisdag 27 december 2022
4 Koppar med 5 fat Tulipa Ulrica Hydman-Vallien höjd: 7cm, ett fat med nagg
Visa varaGlas Övrigt
Skål på fot Heart av Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 19,5cm signerad
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin Val av Lisa Larson Gustavsberg höjd: 12cm längd: 16cm signerad
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin Bullterrier Lisa Larson K-Studion Gustavsberg höjd: 13cm
Visa varaKeramik Övrigt
Fgurin Pippi Långstrump och Lilla Gubben Lisa Larson K-Studion Gustavsberg höjd: 17,5cm
Visa varaKeramik Övrigt
Figurin Bebis på kudde av Lisa Larson Gustavsberg höjd: 8,5cm signerad
Visa varaKeramik Övrigt
Visa varaKonst Måleri
Digital print av Andreas Lundberg (1973) Olle Ljungström "Kaffe och en cigarett" signerad på passepartout Caal 10/11 ca 50x70cm. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Fotografi Andreas Lundberg (1973) "Astrid och Kajsa" 90x75,5cm inkl. ram signerad 9/25. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
1 Fotografi, Andreas Lundberg (1973) "Libban & Garbo", signerad och numrerad 5/25, 78x92,5cm inkl ram. Visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Fotografi, Andreas Lundberg (1973), "Grace", signerad nr 19/25, 50x70cm inkl ramVisas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Kedja Pansar 18K 34,8g 45cm doserad bredd: 8-14mm ihålig, varannan länk mönstrad, med springring