Collier S925 10,7g 5,0cm
Utrop: 125 kr
Kedja Ormlänk S925 6,9g 41,0cm
Utrop: 100 kr
Collier W.A Bolin S925 32,6g 42,5cm
Utrop: 375 kr
Parti silver S830-925 76,9g defekt, med gravyr
Utrop: 500 kr
Armring S925 33,0g Ø62mm, öppningsbar med säkerhetskedja
Utrop: 550 kr
Armband S925 54,1g 18,5cm
Utrop: 600 kr
Armband Pansar S835 19,8g 17,0cm med 7 berlocker, säkerhetskedja
Utrop: 250 kr
Armband Pansar S835 8,9g med 7 berlocker
Utrop: 150 kr
Armband S925 33,2g 19,5cm
Armband läderband med lås och berlocker i S925 brv 10,7g 19,0cm
Ring S925 9,8g Ø20¼
Hänge S925 14,1g
Utrop: 225 kr
Hänge S925 5,5g med pärlemor
Hänge/Brosch S925 17,6g Ø60mm
Parti silver S925 50,6g defekt
Moccaskedar 12st S830 115,2g med emalj
Utrop: 750 kr
Jubileumsmedalj S830 17,9g 350 år 1622-1922 Borås Umeå Norrtälje
Medalj S830 20,3g Riksförbundet Sveriges Lottakårer
Punchkoppar 15st S830 498,4g
Utrop: 3 300 kr
Ljusstake S830 40,2g höjd 15cm
Utrop: 275 kr
Tisdag 22 nov 2022