Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022
Väska, Michael Kors Ciara, racing green med gulddetaljer, 34x25x13, s/n 35H5GC6S3L, axelrem, dustbag, nyskick
Väska Michael Kors Gramercy, puderrosa/monogram, 30x25x15 s/n 35T0GG7S3B, axelrem, dustbag, små fläckligt på den rosa delen på baksidan
Hänge 18K vitguld 11,1g, kors med diamanter 305x ca 0,01ct, briljantslipade, höjd 5 cm (inkl. ögla), bredd 33 mm
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Venezia 18K vitguld 7,1g, längd 45 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra, importstämplad
Mynt Övrigt
Minnesmedaljer, set om 10st, "Tio Stora Upptäckare", numrerade 422/600, Sporrong 1973, skulptör Kauko Räsänens, original etui, broschyr, S830, brv 662,8g, (gärna åter S41)
Fat small, George Jensen, design Werner Panton, rostfritt stål, längd 18cm, bredd 14cm
Weekendväska, Tiger of Sweden, Maisina, a/n U532700-050, svart, volym 37 liter, lättare slitage