Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022
Accessoarer Övrigt
Väska Calvin Klein "Saddle bag" K60K604451 snr: 450023286 05/18 M156930012 med dustbag.
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Gucci ref: GG0034S 002 54 20 140, oanvänd putsduk och satinpåse i fodral, ej ifyllt cert
Kläder Skor
Ett par skor Gucci "Ace embroided platform" i kartong, strl: 38½ ref: 577573, med dustbags i skokartong och extra skosnören, bruksslitage.
Kläder Skor
Ett par skor Moncler modell: New Monaco strl: 39½ med dustbags, extra skosnören i originallåda.
Hörlurar Razer Kraken Pro (Bro) V2 Pewdiepie Edition snr: HN1844D07100122 i originalbox, med klistermärken,
Spelkonsoll Nintendo Switch modell: HAC-001, srn: XAJ40038082746 handkontroller, modul till TV, laddare, originalkartong med flera nedladdade spel.
Högtalare Bang & Olufsen BEOLIT 15 srn:25572501 1511, rem fattas.
Visa varaFritid Sport
Ficklampa X9R Marauder ref: L22501780 25000 Lumen, med strömsladd till laddning och strömsladd till bil. I originalbox (hårt case) samt justerbar axelrem.
Akustisk Gitarr Admira, Modell: Infante, nylonsträngad, slitage på kroppen, i fodral
Samlarbil Burago Ferrari 250 GTO 1962 Made in Italy 23x9cm Skala 1:8 i original låda, skadad låda.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Samlarbil Testarossa Ferrari 1984 24x9cm skala 1:8 i originallåda, skadad låda.
Visa varaKonst Måleri
Shai Dahan (1979-) Grafisk blad, blandteknik på papper/delvis tryck, signerad 2017 (70X99cm) oramad, Visas och hämtas hos Sefina Borås, Allégatan 37. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Musikinstrument Övrigt
Cello Simon Joseph, Dominico Montagnana, Anno 2016 i hårt fodral. Lackskador. ej med på visningen.