501 - 520 av 1 160
1...252627...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022

Klubbad för

Saltkar, George Jensen, Bloom, design Helle Damkjaer, höjd ca 5 cm, Ø ca 70 mm

150 kr

Utrop: 175 kr

Skål, George Jensen, Bloom, rostfritt stål, höjd ca 9 cm, Ø16cm

225 kr

Utrop: 300 kr

325 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Georg Jensen, Bloom, rostfritt stål, höjd 11 cm, Ø 26cm

450 kr

Utrop: 500 kr

425 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K brv 6,6g, med stenar

Utrop: 3 000 kr

Brosch S800 brv 5,0g med Camé

300 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K vitguld 7,9g Ø17¾, med diamanter, 7 x ca 0,01ct, en vit sten, slitage, förminskad skena, Almqvists Smycke, Kungsbacka

Utrop: 4 000 kr

Collier 18K tvåfärgad 20,6g, justerbar längd 43 - 46 cm, karbinhakelås, skev

Utrop: 10 400 kr

Armband 18K tvåfärgad 7,7g, längd 19,5 cm, springring, ihålig, buckor/skador

Utrop: 3 800 kr

Armband 18K tvåfärgad 7,3g, justerbar längd 17 - 22 cm, karbinhakelås, bucklor/skador

Utrop: 3 700 kr

Armband 18K 0,7g, med berlock - evighetssymbolen, längd 7,5 cm, bredd 1 mm, springring, barnstorlek

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 4,2g, örhängen, ihåliga, lite skeva

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K tvåfärgad 1,1g, fjäril, höjd 3 cm (inkl. ögla), bredd 22mm

750 kr

Utrop: 700 kr

Armband 18K tvåfärgad 11,9g, två berlocker, justerbar längd 17,5 - 19,5 cm, karbinhakelås, slitage

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Fritid Övrigt

Tubkikare Acuter ST, 20-60x80, vinklad, multi-coated optics, vattentät, 1 stativ VEO3+263AP, trebensstativ, arbetshöjd 1480-1735 cm

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Fritid Övrigt

Tubkikare Celestron Ultima 80, 20-60x80A, objektivdiameter 80mm, vattentät

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Oris

Oris, Divers Regulator (1000 m / 3281 ft), "Der Meistertaucher", 44 mm, titan, automatisk, caliber 649, centerminut, datum, serie nummer. 27-54698, referens nummer. 649-7541P, safirglas, repor glasring, datum, gummiband med viklås i stål, origal.

Utrop: 9 000 kr

Klockor Hublot

Hublot, Big Bang, Unico, Titan, 45 mm, referens nummer. 411.NM.1170.RX, serie nummer. 1972868 H236, safirglas, keramik, automatisk, skelletverk, caliber HUB1242, datum, flyback kronograf, armband i naturgummi, med viklås i titan, certifikat 2018, Holland

72 000 kr

Utrop: 68 000 kr

Cartier, Ballon Bleu de Cartier 18K Roséguld, 36mm, diamantindex, ref nr. WJBB0010, snr. 3927454760XX, automatisk, Cartier Calibre ETA 2892-A2, rosa läderband (krokodil), mindre skada på band, bygelspänne i 18K, cert -21 januari, box, ytterkartong, manual

Utrop: 90 000 kr