Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022
Ring 18K vitguld 7,9g Ø17¾, med diamanter, 7 x ca 0,01ct, en vit sten, slitage, förminskad skena, Almqvists Smycke, Kungsbacka
Armband 18K 0,7g, med berlock - evighetssymbolen, längd 7,5 cm, bredd 1 mm, springring, barnstorlek
Armband 18K tvåfärgad 11,9g, två berlocker, justerbar längd 17,5 - 19,5 cm, karbinhakelås, slitage
Fritid Övrigt
Tubkikare Acuter ST, 20-60x80, vinklad, multi-coated optics, vattentät, 1 stativ VEO3+263AP, trebensstativ, arbetshöjd 1480-1735 cm
Klockor Oris
Oris, Divers Regulator (1000 m / 3281 ft), "Der Meistertaucher", 44 mm, titan, automatisk, caliber 649, centerminut, datum, serie nummer. 27-54698, referens nummer. 649-7541P, safirglas, repor glasring, datum, gummiband med viklås i stål, origal.
Klockor Hublot
Hublot, Big Bang, Unico, Titan, 45 mm, referens nummer. 411.NM.1170.RX, serie nummer. 1972868 H236, safirglas, keramik, automatisk, skelletverk, caliber HUB1242, datum, flyback kronograf, armband i naturgummi, med viklås i titan, certifikat 2018, Holland