Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021
Mobiltelefon, Xiaomi Redmi 8, 64GB, Sapphire Blue, mod. M1908C3IG, s/n: 25676-09ZM07609, med laddare i kartong.
Elektronik Musik
Hörlurar, AKG K550, med kabel, slitage (ena öronkudden sprucken), i örvrigt gott skick.
Mobiltelefon, BQ Aquis X Pro, 64GB med laddare (ej original), mindre repor på baksida, Serie nr BL076316
Elektronik Musik
Hörlursförstärkare, Onkyo DAC-HA200, inbyggd D/A-omvandlare, utan tillbehör, S/N: 0203cu5751568934.
Ångtvätt, SC 4 EasyFix, 3,5 bar ångtryck, med tillbehör (4 olika huvuden, två förlängningar), Serie nr. 314243. Ej med på visning.
Ralph Lauren svart crossbody, justerbar rem, svart läder med kvitto, dustbag, Serie nr. 0200010149
Ring 18K 8,5g Ø18½, med sten och diamanter, 14 x ca 0,01-0,02ct, briljantslipade, sten naggskadad
Hänge 18K 2,4g, höjd 4,5 cm (inkl ögla), bredd 4 mm, textad "LOVE"