Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021
Hänge S925 10,5g, längd 5,4 cm (inkl ögla), bredd 29 mm, ALTON, design K.E. Palmberg, 1998
Klockor Gucci
Gucci, 3000L, quartz, 25mm, serie.nr: 39980, ETA 978.002, 6 juveler, guldpläterad, plexiglas, repor på glas, orginalband och spänne
Supkoppar S830 206,3g, 4st, höjd 5,0 cm, bredd 50mm, Silvercarlson Axel Carlson, 1955, Stockholm, med läderpung
Silverpokal S830 481,5g, höjd 23,5 cm, bredd 16,5 cm, Hallberg, tillverkad 1909, mindre bucklor
Smartwatch, Garmin, Venu Sq, stål/aluminium, 1,3" LCD, "Gorilla Glass", 256GB, Serie nr. GNF033312, armband i silikon, laddkabel
Klong, Moontool ostknivset, 1st Ostkniv (längd: 209 mm), 1st Smörkniv (längd: 176 mm), designer: Filippa Reuterswärd, med originallåda, nyskick
Klong, Salvia slevar, ett par, längd 160mm, rostfrittstål, designer Jonas Bohlin, med originallåda, nyskick
Fat, stengods, Kerstin Danielsson, signerad, daterad (-86), Ø37 cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.