Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021
Klubbad för
Armbandsur Formida 18K brv: 16,4g Ø15mm vitguld, manuell, refnr:22395, med diamanter 2xca0,03ct, armband i oädel metall, skadad urtavla går ej
Gunvor Sigrand (1912-93) Olja på duk, signerad, inramad, med lampa på ram (ej funktionstestad) 18x21,5 cm
Ardy Strüwer (1939-), Färglitografi signerad och numrerad 7/50, inramad/inglasad, 40x49cm
Carin Adler (1929-) Färglitografi, "Skärgårdsår", signerad -86, numrerad 156/190, inramad, 53x43cm