1321 - 1340 av 1 430
1...666768...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021

Klubbad för

Vas Royal Copenhagen, höjd: 15,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ostkupa Rörstrand Frisco, glaserat porslin, Ø17,5cm 16,5cm, limrester efter lagning

125 kr

Utrop: 75 kr

Vas Rörstrand, design: Carl Harry Stålhane STB signerad, höjd: glaserad keramik 17,5cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Ugnsform Rörstrand Koka, design: Hertha Bengtsson, höjd: 5,5cm längd: 23,5cm, bredd: 13,5cm, bruksslitage

75 kr

Utrop: 75 kr

Kruka Rörstrand, modell: Tiara höjd: 13cm Ø15,5cm, bruksslitage

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors, modell: Fleur höjd: 15cm Ø10cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Bismarck 18K 12,6g 53cm bredd: 3mm

Utrop: 6 100 kr

Parti guld 18K brv: 26g defekt

Utrop: 10 600 kr

Hänge 18K 4,4g Vinranka 5cm inkl. ögla

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K brv: 4,6g 3,5cm inkl. ögla med sten

Utrop: 2 700 kr

Brosch i vitguld 18K 8,6g 4cm med diamanter 2xca0,10ct, 14xca0,02ct, 35xca0,001ct

3 600 kr

Utrop: 3 800 kr

Armbandsur Tärnan 18K brv: 23,4g, , manuell, damur, korridorlänk, instickslås, går ej

5 800 kr

Utrop: 6 400 kr

Pärlcollier 18K brv: 39,1g Ø5,6-5,8 44,5cm, lås i vitguld med sten

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Collier S925 13,3g 44cm med pärlor

200 kr

Utrop: 250 kr

Pärlcollier saltvattenspärlor 92cm Ø6-6,5mm

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par i vitguld 18K 1,4g med diamanter 2xca0,10ct

Utrop: 1 500 kr

Smycken Nål

Dräktnål S925 10,4g 8cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Juvelägg med tillhörande brosch S925 brv: 186,2g Franklin Mint 8,5cm/5,3cm diamanter 2xca0,01ct på broschen, med äkthetsintyg och ask

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K brv: 9,6g defekt

Utrop: 3 900 kr

Armband för barn 18K 2,6g 17,5cm med integrerade hängen, delfiner

Utrop: 1 200 kr