Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021
Klubbad för
Vas Rörstrand, design: Carl Harry Stålhane STB signerad, höjd: glaserad keramik 17,5cm
Ugnsform Rörstrand Koka, design: Hertha Bengtsson, höjd: 5,5cm längd: 23,5cm, bredd: 13,5cm, bruksslitage
Juvelägg med tillhörande brosch S925 brv: 186,2g Franklin Mint 8,5cm/5,3cm diamanter 2xca0,01ct på broschen, med äkthetsintyg och ask