1301 - 1320 av 1 430
1...656667...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021

Klubbad för

Kaffeskedar S800 28,5g 11cm modell: Slottsbarock

Utrop: 200 kr

Kaffesked S800 13,1g 12cm

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st S830 195,5 11,3cm modell: Herrgård

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Tårtspade S830 brv: 73,3g 25,5cm modell: Herrgård

325 kr

Utrop: 250 kr

Ljusttakar ett par S925 270,6g 15cm

Utrop: 2 100 kr

Skål på fot S295 148,9g Ø13cm från England

Utrop: 1 100 kr

Plaketter 2st Brons, med gravyr

Utrop: 100 kr

Parti silver S800 brv: 2089g graverat, defekt

Utrop: 13 000 kr

Armbandsur Certina DS Action Powermatic Diver's watch 300m, Ø42mm, ref: C032407A, boettnr: ISO 6425, automat, datum, stållänk, i box, ytterbox, extra länkbitar och kvittokopia, nyskick

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 7,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, Blåmes, 6cm

125 kr

Utrop: 75 kr

125 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 6cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, RSPB svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, Gärdsmyg, 7cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glasfigurin Fågel Kosta Boda, RSPB svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand 7,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Urna med lock glaserad keramik, troligtvis från Kina 1800-tal, 19cm eventuellt är locket inte original, nagg

350 kr

Utrop: 425 kr

Vas Orrefors design: Edward Hald, höjd: 23cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Porslinsfiguren Bing & Gröndahl, Flicka med höns höjd: 24cm

275 kr

Utrop: 125 kr