Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021
Armbandsur Certina DS Action Powermatic Diver's watch 300m, Ø42mm, ref: C032407A, boettnr: ISO 6425, automat, datum, stållänk, i box, ytterbox, extra länkbitar och kvittokopia, nyskick
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand 9cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 7,5cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, Blåmes, 6cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 6,5cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, WWF svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, 6cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, RSPB svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand, Gärdsmyg, 7cm
Glasfigurin Fågel Kosta Boda, RSPB svenskt glas, signerad P. Hoff Limited edition nine thousand 7,5cm
Urna med lock glaserad keramik, troligtvis från Kina 1800-tal, 19cm eventuellt är locket inte original, nagg