Kedja Pansar S925 23,4g 51cm bredd: 4mm
Utrop: 600 kr
Hänge S925 brv: 1g 2cm med sten
Utrop: 50 kr
Örhänge ett par S925 2,1g 4,3cm Katter
Utrop: 100 kr
Hänge S800 brv: 2,9g 3,5cm med sten
Parti silver S800 brv: 8,1g defekt
Utrop: 75 kr
Parti guld 21K 15,2g defekt
Utrop: 7 800 kr
Örhängen ett par 18K brv: 0,7g med sten
Utrop: 350 kr
Örhängen ett par 18K trefärgade 5,6g , creoler, Ø10mm
Utrop: 3 900 kr
Örhängen ett par 18K tvåfärgade 2,1g
Utrop: 1 500 kr
Örhängen ett par 18K brv: 1,3g med sten
Utrop: 750 kr
Hänge 18K 2,2g med sten
Utrop: 1 000 kr
Kedja Ankarlänk 18K 98,5g 64,5cm bredd: 5mm
Utrop: 57 000 kr
Ring 18K vitguld 8,5g med gravyr
Klackring 18K trefärgad 4,9g Ø19¾ skev
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K tvåfärgad brv: 8,8g Ø19 med stenar
Utrop: 5 700 kr
Kedja 14K tvåfärgad 6,9g 45cm bredd: 2mm
Utrop: 2 400 kr
Ring Cartier 18K vitguld 4g Ø15½ "Maillon Panthère" snr: SL2054 med diamanter 4xca0,02ct, kopia på kvitto
Utrop: 6 000 kr
Parti guld 18K 6,8g defekt
Utrop: 2 900 kr
Kedja Venezia S925 2,5g 45,5cm förgylld
Solglasögon Ray-Ban Wayfarer RB 2140 med fodral, bruksslitage
Utrop: 425 kr
Tisdag 3 aug 2021