Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021
Bordsskedar 13st, S830 brv:554,9g 180mm, modell: Chippendale, vissa med plastfodral
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Gucci, modellnummer GG 0035S 004, serienummer UMS09BNYOJ, material: plast, linsfärg: gradient brun, detaljer i gulmetall, mått: 52?22-140, i tygpåse samt hårt fodral
Inge Schiöler (1908-1971), grafiskt blad, signerad, numrerad 33/195, båtmotiv, mått inkl. ram 61x64cm, mått exkl. ram och passpartout 46x50cm, ej examinerad ur ram, ram ej tejpad. Visas och hämtas på Sefina Birger Jarlsgatan 12 (betalning till Kaplans).
Effektpedal, multifunktionsprocessor, Line 6 HX Stomp snr: (21) HXM2M7019006712, Helixförstärkare, 17,8x12,6x6,6cm nyskick i originalkartong, med sladdar och manualer