61 - 80 av 1 277
1...345...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021

Klubbad för

Ring 14K 4,2g Ø17¼ vitguld med diamanter 1xca0,51ct pique, glasfylld, 2xca0,04ct, 20xca0,02ct, 4xca0,01ct

Ring 10K 5,1g Ø17¼ tvåfärgad med diamanter 1xca0,06ct, 2xca0,02ct, 38xca0,01ct (fyra styckenskadade)

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 21,6g Ø16¼ med orange sten, med ytliga repor, nagg

7 100 kr

Utrop: 5 200 kr

Pärlcollier, semibarock, odlade saltvattenpärlor, Akoya, ca:72cm, pärlor Ø7,04-7,40mm, integrerade berlocker samt lås i 18K

Utrop: 14 000 kr

Kedja Pansar 9K 1,7g 38,5cm bredd: 1mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Ring 18K 1,2g Ø16¾ med diamanter 23xca0,0025ct

850 kr

Utrop: 800 kr

Ring 18K 6,33g Ø20¼ tvåfärgad, defekt, skev skena med svarta stenar

Utrop: 2 700 kr

Ring 14K 2,9g Ø17¼ med diamanter 1xca1ct (pique), 8xca0,01ct

7 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Klackring 18K 10,1g Ø19½ skev skena, graverad

Utrop: 4 400 kr

Hänge 18K 2,4g 16x32mm inklusive ögla, krucifix

Utrop: 1 500 kr

Kedja Pansar 18K 8,8g 50,5cm bredd: 3,5mm

Utrop: 4 800 kr

Armband Kejsarlänk 18K 75,1g 19cm bredd: 8mm, med kistlås och låsåttor

Utrop: 44 000 kr

Ring Cartier 18K 5,3g Ø19½ (61) serienummer: DND593, slät, repig

Utrop: 3 600 kr

Halskedja 18K 7,1g 40cm med integrerat hänge med turkosa stenar

3 300 kr

Utrop: 2 900 kr

Kedja Cordell 18K 7,5g 44,5cm bredd: 2,5mm

Utrop: 4 100 kr

Hänge/Berlock 18K 3,5g längd: 4,7cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K brv:10,9g Ø15¾ i vitguld med diamanter, navettslipad 1xca4,30ct ca K/Si2, två triljantslipade totalt ca 1ct ca H/P1-2, i ask

142 000 kr

Utrop: 150 000 kr

Bordsgafflar 6st, S830 229,8g 178mm, modell: Chippendale, i plastfodral

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Bordsknivar 4st, S830 brv:197,7g 202mm, modell: Chippendale, med blad i rostfritt stål, i plastfodral

550 kr

Utrop: 700 kr