Avslutad | Pant – Tisdag 15 juni 2021
Örhänge 14K brv: 0,6g längd: 8mm, udda, saknar stopper, med grön sten och diamanter 3xca0,01ct
Armring 18K 35,3g 60x70mm, trefärgad, öppningsbar med låsåtta, små repor och bucklor finns
Ring 14K 4,1g Ø17¾ tvåfärgad, missfärgad med svart sten och åttkantsslipade diamanter 6xca0,01ct
Visa varaSmycken Ring
Ring 14K 7,55g Ø19¼ tvåfärgad med diamant 1xca0,86ct, pique, något lös fattning, design: Loveland
Collier S925 28,7g design: Georg Jensen, modell: Zephyr, längd på kedja: ca 90cm längd hänge: ca 7,5cm, hänge något repigt, i originalask något defekt
Örhängen S925 2,9g design: Georg Jensen, modell: Zephyr, längd inklusive ögla: ca 35mm