881 - 900 av 1 363
1...444546...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Kaffeskedar 6st, S830 66,5g 117mm, i etui

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar 12st S830, 167,9g 116mm, i etui

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Solgalasögon Ray-Ban Aviator RB3025, 5916-142, i original etui med putsduk

550 kr

Utrop: 500 kr

Bricka i oädel metall, orientalisk, bredd: 48cm, upphängningskrok på baksidan

150 kr

Utrop: 200 kr

Oidentifierad konstnär, skogsidyll vid vatten, oljemålning på duk, 81x62cm i träram (smårepor på ram)

Utrop: 375 kr

Bror "Gorthe" Persson (1907-1982) Landskap med gård, oljemålning på duk 80,5x61cm i träram (något sliten), signerad

Utrop: 250 kr

Magne Ohlqvist (1923-1995), oljemålning på duk 43,5x52cm i träram (något sliten) , signerad

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Orrefors höjd: 10cm bredd:13cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Karaff med kork, Orrefors höjd: 33cm, omärkt

550 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors, design: Gunnar Cyrén modell: Sofiero, 3834-111, höjd: 8,5cm bredd: 11,5cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Vas i pressat glas, höjd: 17cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade S830 51,5g 212mm modell: Rosenholm

500 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 12st S830, 196,4g, 121mm modell: Rosenholm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Kaffeskedar 9st S830, 147,5g, 124mm modell: Olga

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S830 88,1g, graverat

Utrop: 600 kr

Seiko Sportura Chronograph, herrur, 42mm, quartz, 1056087T62-0kv0 A4, silikonband, med kronograf och datumvisning, små repor på boettring

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S830 34,9g, skadat

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 stjärna, 2,3g höjd: 57mm bredd: 19mm

Utrop: 100 kr

Hänge S925 två hjärtan 5,2g höjd: 35mm bredd: 30mm

Utrop: 200 kr

Örhängen S925 2,1g längd: 5,4cm

Utrop: 75 kr