Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Oidentifierad konstnär, skogsidyll vid vatten, oljemålning på duk, 81x62cm i träram (smårepor på ram)
Bror "Gorthe" Persson (1907-1982) Landskap med gård, oljemålning på duk 80,5x61cm i träram (något sliten), signerad
Magne Ohlqvist (1923-1995), oljemålning på duk 43,5x52cm i träram (något sliten) , signerad
Skål Orrefors, design: Gunnar Cyrén modell: Sofiero, 3834-111, höjd: 8,5cm bredd: 11,5cm
Seiko Sportura Chronograph, herrur, 42mm, quartz, 1056087T62-0kv0 A4, silikonband, med kronograf och datumvisning, små repor på boettring