861 - 880 av 1 363
1...434445...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Kedja Ankar S925 17,9g längd: 50cm bredd: 4mm

550 kr

Utrop: 425 kr

Kedja fyrkantig rävsvans S925 11,7g längd: 81cm bredd: 2mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Kedja fyrkantig rävsvans S925 4,8g längd: 45cm bredd: 1mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Kedja ärtlänk S830 3,9g längd: 43cm bredd: 2mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,4g med blå sten höjd: 19mm bredd: 13mm

Utrop: 50 kr

Matknivar 8st S830 541,1g 26mm, modell: Herrgård

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Matgafflar 7st, S830 379,5, 192mm modell: Herrgård

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Bordsgafflar 8st, S830 316,8g 177mm, modell Herrgård

Utrop: 2 100 kr

Bordsskedar 2st, S830 84,1g, 176mm modell: Herrgård

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 4st, S830 61,9g 118mm, modell: Herrgård

350 kr

Utrop: 425 kr

Bakelsegafflar 7st, S830 167,9g 135mm, modell: Herrgård

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Syltsked 1 st, S830 22,6g 138mm modell: Herrgård

175 kr

Utrop: 150 kr

Tissot Seastar, damur 18K 22mm, quartz (tickar ej), läderband, i originalbox, graverad bakplatta

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver S830 106,3g udda skedar

Utrop: 750 kr

Slaglås gevär, 1868, MG 1438 M 32 , bruksslitage längd: 131,5cm, ej visning

Utrop: 1 800 kr

Gevär, troligtvis 1800-tal, saknar märkningar, saknar hane, längd: 132cm , ej visning

Utrop: 1 000 kr

Fickur 14K 80,7g, 48mm, automat, 7980, klockkedja i oädel metall

Utrop: 6 500 kr

Svensson Eksjö, fickur, S800, 48mm, automat, 726033, 85,1g, defekt och skadad

25 kr

Utrop: 125 kr

Armband X-länk med stav S830, 6,3g längd: 18,5g

175 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 11st, S830, 186,8g 124mm, modell: Eva, i etui

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr