901 - 920 av 1 363
1...454647...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Brosch 18K 4,1g höjd: 15mm bredd: 40mm

Utrop: 2 000 kr

Kedja Pansar 14K 1,7g längd: 42,5cm

475 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 14K 3,4g höjd: 46mm bredd: 35mm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 46,4g, graverat

Utrop: 300 kr

Kanna S830 724,6g, höjd: 27cm, datumgravyr i botten

Utrop: 4 800 kr

Sockerskål med lock S830 348,5g höjd: 17cm bredd: 19cm, datumgravyr i botten

Utrop: 2 300 kr

Gräddkanna S830 172,1g höjd: 12cm bredd: 13cm, datumgravyr i botten

Utrop: 1 200 kr

Tårtfat S830 1119,2g, O.L. Olausson bredd: 38cm

Utrop: 7 400 kr

Kanna S925 694,8g, David-Andersen höjd: 23cm

Utrop: 5 300 kr

Skål på fot med lock S830 687g, 1925, höjd: ca 20cm bredd: 19cm

Utrop: 4 600 kr

Mattallrikar 3st S830 1427,4g bredd: 28cm

Utrop: 9 500 kr

Puderdosa med spegel S830 69,2g, bredd: 7cm

Utrop: 375 kr

Etui S835 63,1g längd: 12cm bredd: 5cm

Utrop: 425 kr

Borstset S830 1422,8g, 2 klädborstar, 1 kam samt 1 spegel i originalbox 31x34,5cm, liten klisterlapp på spegel

600 kr

Utrop: 750 kr

Ljusstakar ett par, Svenskt Tenn G8, höjd: 10cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Rörstrand, modell: Fresta 16x11,58cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tekanna med lock, Gustavsberg, modell: Ceylon, Stig Lindberg 50-tal, flintgods, höjd: ca 14cm, krackelering på lock

Utrop: 125 kr

Sockerskål med lock, Gustavsberg, modell: Ceylon, Stig Lindberg 50-tal, flintgods, höjd: ca 9,5cm

Utrop: 100 kr

Förstärkare Mc Crypt GW-35M, bruksslitage, ej visning

Utrop: 300 kr

Systemkamera Nikon D40, snr: 6341337, objektiv AF-S Nikkor 18-55mm snr: 2999926 med laddare, väska

500 kr

Utrop: 300 kr