Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Borstset S830 1422,8g, 2 klädborstar, 1 kam samt 1 spegel i originalbox 31x34,5cm, liten klisterlapp på spegel
Tekanna med lock, Gustavsberg, modell: Ceylon, Stig Lindberg 50-tal, flintgods, höjd: ca 14cm, krackelering på lock
Sockerskål med lock, Gustavsberg, modell: Ceylon, Stig Lindberg 50-tal, flintgods, höjd: ca 9,5cm