Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Carmosering 18K 2,9g Ø18¾, med diamanter, 8 x ca 0,01ct åttkantslipade, i behov av rodiering
Peter Borotinskij (f.1948), "Musjakt", litografi, signerad E.A (epreuve d'astist/ artistprov), 27 x 29,5 cm
Väggprydnad, "Ikonare 800-talet", signatur oläsbar, båt i metall, ca 46 x 36 cm, träskiva ca 70 x 15 cm. OBS.visas och hämtas hos Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Minnesmedalj, silver S999, 75,3g, Christina - Tord, Princessbröloppet 15 Juni 1974, T. Qvarsebo, Ø 5 cm, Nr. 409/3000, tillverkad av Kultateollisuus, Åbo, Finland, i träetui