501 - 520 av 1 363
1...252627...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Tårtspade, i silver, S830, 59,3g, längd 23,8 cm, Gense, 1994, i kartong

600 kr

Utrop: 400 kr

Serveringsked, i silver, S830, 92,1g längd 21,5 cm, Gense, 1996, i kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 14K 5,8g, med vit sten, repor-slitage

Utrop: 1 900 kr

Matsilver, Gafflar, 8st, i silver, S830, modell Sachisk, Cohr & Mema, längd 18 cm, 323,4g

Utrop: 2 200 kr

Matsilver, Knivar, 8st, i silver, S830, blad i rostfritt stål, modell Sachisk, Cohr & Mema, längd ca 19 cm, 485,3g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 4,1g, defekt

Utrop: 1 800 kr

Armband 18K 3,1g, längd 19,5 cm, bredd 3,0 mm, med mindre bucklor på länken, ihålig, karbinhakelås

Utrop: 1 300 kr

Ring 14K 10,6g Ø17¼, med sten

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Armring 18K 13,8g, gravyr, mindre bucklor

Utrop: 6 100 kr

Armband X-Länk 18K 12,2g, längd 18,0 cm, bredd 8,0 mm, kistlås

Utrop: 6 000 kr

Armband Bismarck 18K 11,0g, längd 18,5 cm, bredd 5,0 mm, kistlås

Utrop: 5 400 kr

Parti guld 18K 6,5g, med sten, defekt, gravyr

Utrop: 2 500 kr

Kedja Singapore 18K 1,2g, längd 43,5 cm, bredd 1,0 mm, springlås

Utrop: 650 kr

Örhängen 18K 0,7g, mindre buckla på ena örhänget, ihåliga

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen 18K 1,6g Ø15 mm

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband Bismarck 18K 47,3g, längd 19,0 cm, bredd 13,0 mm, kistlås

Utrop: 23 000 kr

Ring 18K 9,4g, gravyr

Utrop: 4 000 kr

Armband Bismarck 18K 27,6g, längd 20,5cm, bredd 8,0 mm, kistlås

Utrop: 13 400 kr

Armband Bismarck 18K 4,7g, längd 20,0 cm, bredd 3,0 mm, kistlås

Utrop: 2 200 kr

Slipshållare 18K 2,0g, något defekt

Utrop: 850 kr