Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Nick Cabana, Boheme Noir 36, serie.nr: 2771901, Ø 36 mm, quartz, rostfritt stål, safirbestruket glas, tygpåse, box och certifikat
Armband 14K 15,0g, längd 19,0 cm, med stenar, ihålig länk, kistlås, mindre bucklor på länken
Ring 18K 8,1g, med diamanter, 1 x ca 0,33 ct ( med inneslutning på bordet), 36 x ca 0,01 ct, vitguld
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Celebrity, by Ovation, mod. CC-157, stålsträngad akustisk gitarr med mic/EQ, trä/komposit, s/n: 351575, Korea, etui.
Vintage, Icon V100, elgitarr, sunburst, Wilkinson hardware, lös täckplatta medföljer, slitage & repor, saknar fodral. OBS. visas och hämtas hos Rosenlundsgatan 4, Göteborg.
Musikinstrument Elektroniska
Peavey, KB60, keyboardförstärkare, combo 1x 12" - 50W, s/n: 00-06427262, nätkabel.
Musikinstrument Övrigt
Peavey, dynamisk mikrofon, PVM 580TM, Hyper Cadioid, i bra skick, originalkartong, plåtetui, mikhållare, puffskydd, mikrofonkabel.
Musikinstrument Övrigt
StudioLive, RM16A1, mixer, för rackmontage (19"), 16 ingångar, 32 kanaler, nätverkstyrning, fint skick, med kablar, s/n: RM1E14091349, originalkartonger.
Örhängen 18K 0,6g, med diamanter 2 x ca 0,02ct åttkantsslipad, med silikon stoppers
Örhängen 18K 1,6g, med diamanter, 8 x ca 0,005ct åttkantsslipade, tvåfärgad, med silikon stoppers
Godox, Witstro AD200, portabel blixt med två huvuden, 200W, batteri, laddare, väska, s/n: 8K23R18110100201