Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2021
Klubbad för
Fat S800 kontrollstämplat silver Hallberg Stockholm 1917 2177g 53x68cm graverat
Visa varaUtgått
Mjölkkanna 308,5g kontrollstämplat silver H12,5cm förgylld insida design: Möllenborg
Visa varaElektronik Kameror
Systemkamera Sony SLT-A35, full HD movie, objektiv Sony 18-55mm, objektiv Sigma DG 70-300mm, laddare, i väska
Mynt Övrigt
Silvermynt 62,3g Sverige 10 kronor 1972, Sverige 2 kronor 1906-1907, Två: Sverige 1 krona 1890-1904