201 - 220 av 1 316
1...101112...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2021

Klubbad för

Parti silver S800 129,2g defekt

Utrop: 800 kr

Dessertgaffel S813 20,5g defekt

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 171,8g defekt

Utrop: 1 400 kr

Parti silver S830 1160g defekt/graverat

Utrop: 7 700 kr

Parti silver S925 162g defekt/graverat

Utrop: 1 200 kr

Fat S800 kontrollstämplat silver Hallberg Stockholm 1917 2177g 53x68cm graverat

Kaffekanna 1083gr kontrollstämplat silver H28cm

Mjölkkanna 308,5g kontrollstämplat silver H12,5cm förgylld insida design: Möllenborg

Systemkamera Sony SLT-A35, full HD movie, objektiv Sony 18-55mm, objektiv Sigma DG 70-300mm, laddare, i väska

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver, S925 19,2g defekta kedjor och örhängen.

225 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S925/S830 5,4g ring Ø18½, örhängen utan stoppers, hänge med vit sten.

Utrop: 225 kr

Ring 9K 3,3g Ø17¾ saknar två stenar, defekt

Utrop: 550 kr

Hänge 14K 3,3g höjd:29,6mm bredd:19mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 14K 1,6g graverat

Utrop: 500 kr

Hänge 18K 0,5g höjd: ca17mm, ängel som motiv

Utrop: 300 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 62,3g Sverige 10 kronor 1972, Sverige 2 kronor 1906-1907, Två: Sverige 1 krona 1890-1904

400 kr

Utrop: 500 kr

Damur 14K, manuell, flexlänk i double, brv:14,6g fungerar ej.

Utrop: 1 200 kr

Parti silver 251g, 1 soppslev defekt, 5 kaffeskedar graverade.

Utrop: 1 600 kr

Armband X-länk 18K 15,3g längd: 20cm med kistlås.

5 700 kr

Utrop: 6 800 kr

Kedja Pansar 18K 6,3g längd:45,5cm med springlås

Utrop: 3 400 kr