Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2021
Barbiedockor 2 st by Mattel, i originalkartong, med ställ, en har missfärgade öron, ca 1960-tal
Hörlurar ett par Beats by Dr.Dre, bluetooth, strömkabel, modell 810-00012-00, snr COW81000012, med laddare (ej original)
Högtalare Divoom Onbeat-500, bluetooth, USB-kabel, snr ONBEATT500-171200655, kartong, manual
Betesväska Berkley System Bag, 47x23x28 cm, 1 rulle fiskelina Berkley Fireline Smoke 0,17 mm oöppnad,
Fritid Sport
Fiskespö Berkley E-motion, Haspel, 274cm, handtag i kork, klinga 24T Carbon, i fodral. Ej med på visning.
Skruvdragare & Ficklampa Ryobi, 2 batterier, 1 batteriladdare, bruksslitage. Ej med på visning.
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A, modell SM-T590, 64GB, med laddare (ej original), snr R52KA1QW678H,
Laptop Acer Nitro 5, Intel Core i5, 16GB, 64-bitars operativsystem, Windows 10 home, i kartong, snr NHQ3YED003915040D13400
Laptop Asus Zenbook, modell UX303L, 8GB, 64-bitars operativsystem, intel Core i7, Windows 8, med laddare