Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2021
Klockor Hublot
Hublot Big Bang 38mm stål med gummiarmband quartz diamantkrans referensnr: 361.SE.2010.RW.1104 snr1127460 med viklås i box
Seiko Astron watch executive sports Novak Djokovic limited edition 0533/1500 keramik-titanium 44mm gummilänk GPS Solar referensnr 8X53-0BDO-2 cert-19 manualer i box
Kamera Canon modellnr: XA10E HD maxupplösning 1920x1080p pixlar optisk zoom 10x, med bildstabilisator serienr: 453490300627 med laddare
Orrefors skål i kristall modell: Fleur, design: Jan Johansson H: 8cm Ø10cm liten nagg i botten
Gustavsberg ytterfoder i porslin modell: Oktavius O, design: Karin Björquist H: 9cm Ø11cm
Certina 1888 DS-2 Precidrive stål 40mm med stållänk quartz-batteribyte behövs med datum, safirglas och viklås, referensnr: C024410 A serienr: C51S2P SRG
Klockor Casio
Casio G-shock WR20bar Ø51mm quartz nr: 5522 serienr: GA-700UC gummilänk-defekt mineralglas
Champion Roadster stål Ø43mm stållänk quartz referensnr: C7322 kronograf datum viklås små repor på lås och länk
Michael Kors MD Floral flätat läder Chain Pouchette rosa med detaljer i guld metall 20x11cm
Elektronik Musik
Högtalare Bose Soundlink Revolve Plus grå trådlös vattentålig, 360 graders ljudspridning serienr: 074149972351620A med laddare (ej original) liten buckla