81 - 100 av 275
1...456...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 oktober 1999

Klubbad för

2 ringar 14k. Vikt 11,5g

375 kr

Utrop: 500 kr

1 kedja. Vikt 49g

3 400 kr

Utrop: 4 900 kr

1 armband. Vikt 13,5g

750 kr

Utrop: 1 350 kr

1 ring med äkta sten c:a 0,10 ct.. Vikt 9g

Utrop: 1 200 kr

2 ringar 23k. Vikt 13g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

3 ringar. Vikt 16g

600 kr

Utrop: 1 000 kr

1 armband. Vikt 12,5g

700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 armbandsur 14k utan band

750 kr

Utrop: 750 kr

2 ringar.. Vikt 11,5g

500 kr

Utrop: 850 kr

2 ringar. Vikt 12g

625 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 armband m ä stenar. c:a 0,15 ct.. Vikt 35g

2 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

7 antika glas

1 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 antik glasflaska

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 armband. Vikt 15g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

1 kedja med berlock. Vikt 19g

2 000 kr

Utrop: 1 900 kr

2 ringar. Vikt 6g

Utrop: 450 kr

Pantvaror Grovt guld

1 slipsnål. Vikt 19g

1 armband. Vikt 8g

475 kr

Utrop: 800 kr

2 ringar 18k 1 ring 23k

550 kr

Utrop: 700 kr

1 färglitografi sign. R.Ljunggren

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr