101 - 120 av 275
1...567...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 oktober 1999

Klubbad för

1 färglitografi sign. X-et Erixson

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 färgträsnitt sign. K Ullberger

125 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera nikon f4

4 800 kr

Utrop: 8 000 kr

Pantvaror Objektiv

1 obj 15mm Nikkor-QD C 5.6

6 600 kr

Utrop: 7 000 kr

1 ring. Vikt 5g

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 spänne med äkta stenar. Vikt 654g

1 armband.. Vikt 10g

550 kr

Utrop: 800 kr

1 armbandsur. guld vacheron constantin

1 damarmbandsur 18k med guldband och äkta stenar

2 ringar. Vikt 7g

350 kr

Utrop: 500 kr

1 kedja. Vikt 12g

1 armbandsur 18k tissot

2 ljusstakar , silver

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

2 ljusstakar , silver

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

12 kaffeskedar , silver

300 kr

Utrop: 200 kr

1 kaffeservis 3 delar Nysilver

325 kr

Utrop: 500 kr

2 ringar, 1 armband skad, 1 bit guld.. Vikt 19,5g

Pantvaror Grovt guld

1 armband. Vikt 119g

1 armband. Vikt 69g

4 500 kr

Utrop: 6 900 kr

1 ring. Vikt 6g

275 kr

Utrop: 300 kr