61 - 80 av 275
1...345...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 oktober 1999

Klubbad för

1 pärl-collier m guldlås 14k

1 fickur 18k med kedja 18k

4 200 kr

Utrop: 4 500 kr

1 armband med berlocker. Vikt 22g

Utrop: 2 000 kr

1 armband. Vikt 13,5g

800 kr

Utrop: 1 100 kr

1 armband med berlocker. Vikt 14,5g

Utrop: 1 250 kr

6 ringar. Vikt 23,5g

1 250 kr

Utrop: 1 650 kr

1 kedja.. Vikt 46g

2 500 kr

Utrop: 4 600 kr

Bild saknas

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 ring. Vikt 7,5g

550 kr

Utrop: 750 kr

1 ring med äkta stena 14k c:a 0,30 ct.

1 100 kr

Utrop: 2 000 kr

1 ring med äkta stenar. Vikt 3,5g

350 kr

Utrop: 500 kr

650 kr

Utrop: 700 kr

1 damarmbandsur 14k med äkta stenar

1 100 kr

Utrop: 750 kr

1 ring.. Vikt 7,5g

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 armband.. Vikt 90g

1 ring 14k med äkta stenar c:a 1,00 ct.

4 200 kr

Utrop: 6 000 kr

1 färglitografi sign. R Svensson

650 kr

Utrop: 800 kr

600 kr

Utrop: 600 kr

1 kedja. Vikt 22,5g

1 350 kr

Utrop: 2 200 kr

1 armring , 1 ring , 2 berl 14k, 1 kedja, 1 ring. Vikt 11g

1 armband 18k. Vikt 11,5g

600 kr

Utrop: 1 000 kr