1001 - 1020 av 1 411
1...505152...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2021

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Speldosa, Symphonion music box, vintage ca 1880, med 7st fungerande skivor

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Spelkonsol, Sony playstation 4 (PS4), Slim, Modellnr CUH-2216B, Serienr 02-27452575-2771407, 1TB, två handkontroller och kablage

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Spelkonsol, Nintendo 8-bitars, NES-PAL-001, Serienr PE995124, 1985 med 2st handkontroller, 6st spel (Top gun, Balloon fight, Super mario bros, Black manta, Section-Z, Xevious), samt kablage

Utrop: 850 kr

Spelkonsol, Playstation 4 Slim (PS4 Slim), 500gb, Modellnr CUH-2016A, Serienr 02-274523733203910, med en handkontroll, kablage och ett spel (Red dead redemption 2)

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Pedalbord, Palmer, Pedalbay 60L i väska

225 kr

Utrop: 250 kr

Hänglampa, Lumina Matrix Droppia, design Yaacov Kaufman med informationsblad, 16 armar, 90° (justerbara), Max 480W, 100-240 V, E27/E26, Max 16x60W, energiklass A++ kompatibel

4 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

DJ mixer, Denon DJ Prime 2, Snr 694318023938 i originalförpackning med samtliga tillbehör, Automatisk BPM Räknare, Minneskortsläsare

Utrop: 6 000 kr

Servis, Royal Albert, Flower of the month, 30 delar 14 koppar, 14st assietter 140mm, 2st tallrikar 210mm

250 kr

Utrop: 50 kr

Soppterrin med fat, lock och slev, Mason's vista england, Soppterrin (Höjd 14cm, längd 31cm inkl handtag, bredd 20,5cm, Fat (längd 33,5cm, bredd 24cm)

325 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, signerad Erik A. Frandsen 05, 18/140, 39,5x30cm

Utrop: 500 kr

Färglitografi, signerad Erik A. Frandsen 05, 15/140, 39,5x30cm

Utrop: 500 kr

Färglitografi, signerad Erik A. Frandsen 04, 128/150, 39,5x30cm

Utrop: 500 kr

Färglitografi, signerad Erik A. Frandsen 04, 86/150, 39,5x30cm

Utrop: 500 kr

Utrop: 500 kr

Målning, akvarell, Elin Höglund, signerad E. Höglund, 64x46cm

Utrop: 300 kr

Målning, akvarell, Elin Höglund, signerad E. Höglund, 70,5x57cm

Utrop: 300 kr

Mats Hådell (1958-), olja på duk, "Trollbrygd", signerad, 74x62 cm, i ram

2 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Mats Hådell (1958-), olja på duk, "Älvdans", signerad, 2001, ca 74x62cm, i ram

2 200 kr

Utrop: 850 kr

Pierre Häggström, Skalbagge, 1971, blandteknik, ca 80x40cm, tejpad ram

Utrop: 200 kr

Ljusstakar, ett par, Ekbergs Malm, senare hälften av 1900-talet, höjd: 25 cm

125 kr

Utrop: 100 kr