Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2021
Fritid Sport
Fiskespö Prorex PXE702MLFS-AS, 2,13m, 110cm, 5-25g, 2pcs med fiskerulle Exceler LT2500D
Skulptur Atelier, signerad Bertil Vallien, daterad -91, nr 8010-091, 1/1000, höjd 18cm, bredd 6cm
Mobiltelefon, OnePlus 7, modellnr GM1903, Serienr 8BBF14CC, Imeinr 867932044978191, 867932044978191, 128gb, 6gb RAM, i originalförpackning med laddare och manual, återställd
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab S4, 10,5", 64GB, modellnr SM-T835, Serienr R52K804LQQF, Imeinr 355620091173191 i originalbox med laddare och manual, återställd
Musikinstrument Övrigt
Gramofonspelare, Denver, VPL-120 med laddare, går att kopiera gamla LP skivor in i datorn
Elgitarr, Fender, Telecaster, special edition, Snr MX11046376, made in mexico, i mjukt fodral
Elgitarr, J&D Brothers, Modellnr JD-EG3, Serienr YAIF2294 i mjukt fodral, bruksskick
Akustisk gitarr, Ibanez Artwood, Serienr S100381042, två mickar, i mjukt fodral, mindre brukslitage
Musikinstrument Elektroniska
Workstation, Korg, Krome-61 (Gold limited edition), Serienr 014392 i mjukt fodral, med kablage och manual (kommer i cd skiva)
Visa varaElektronik Övrigt
Effektpedaler, 5st, Sonic stomp sonic maximizer SS-92 9V DC, PolyTune TC electronic mini, T-REX Fuel tank Chameleon, Tremolo TR-2, Mojomojo TC electronic, med kablage