Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2021
Klubbad för
Borrskruvdragare Milwaukee M18 CBLDD-502 C, med två batterier och laddare, i väska, bruksslitage
Kamera Rolleicord DBP DBGM, Franke & Heidecke, snr: 1919760, objektiv Scneider-Kreuznach Xenar 1:3,5/75, snr: 5572079, med motljusskydd, glapp i linslocket
Tekoppar med fat 2 st, Gustavsberg, Jasmin, VDN F555, flintgods, höjd: 8cm, en kopp med krakelerad glasyr
Kläder Övrigt
Skor, Louis Vuitton, Fastlane Sneaker Noir, strorlek 080 (42,5), i dustbags med extra skosnören, bruksslitage, en spricka i tyg vänster sko