1021 - 1040 av 1 411
1...515253...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2021

Klubbad för

Borrskruvdragare Milwaukee M18 CBLDD-502 C, med två batterier och laddare, i väska, bruksslitage

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Kamera Rolleicord DBP DBGM, Franke & Heidecke, snr: 1919760, objektiv Scneider-Kreuznach Xenar 1:3,5/75, snr: 5572079, med motljusskydd, glapp i linslocket

700 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 248,8g, graverat, skadat

Utrop: 1 700 kr

Parti silver S830 79,5g, graverat, skadat

Utrop: 550 kr

Punschkoppar, 6 st, S830 230,5g, höjd: 3,6cm, hamrad yta

Utrop: 1 600 kr

Punschkopp, 1 st, S830, 19,9g, höjd: 3cm, diamater: 5,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Punschkoppar, 2 st, S830, 76,7g, graverade

Utrop: 550 kr

Teskedar 2 st, S830 28,5g, modell: Vasa, längd: 12,2cm

Utrop: 200 kr

Glasskål höjd: 10 cm, Ø 21cm, enstaka nagg förekommer

Muggar 4 st, Vea Menu, 210 ml

Utrop: 300 kr

Tallrikar 5 st, Rörstrand, Grön Anna, Ø21cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeglas 4st, Orrefors, med två originalunderlägg

200 kr

Utrop: 250 kr

Tekoppar med fat 2 st, Gustavsberg, Jasmin, VDN F555, flintgods, höjd: 8cm, en kopp med krakelerad glasyr

225 kr

Utrop: 150 kr

Tallrikar 4st, Iittala, Solaris, design: Tapio Wirkkala, Ø25cm

Utrop: 300 kr

Kläder Övrigt

Skor, Miu Miu, booties, grå mocka, storlek 39, nyskick

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Kläder Övrigt

Skor, Louis Vuitton, Fastlane Sneaker Noir, strorlek 080 (42,5), i dustbags med extra skosnören, bruksslitage, en spricka i tyg vänster sko

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S800 27,3g, med detaljer i emalj

Utrop: 200 kr

Sked S925 8,9g, med detaljer i emalj, "Norge"

Utrop: 75 kr

Collier S925 140,0g 43cm bredd:15mm

Utrop: 1 700 kr

Ring Swarovski, Angelic, 3,7g Ø17

200 kr

Utrop: 250 kr