Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021
Klubbad för
Certina DS Titanium ref nr. EOL.111.7305.11 25x24mm, quartz, datum, titan, slitage, defekt länk (går att stänga och knäppa men lite skev)
Klockor Boss
Hugo Boss Ø48mm ref HB.76.1.34.2198, snr 4.084.687 quartz, gummiband (ej original), slitage, repor på glas
Hänge Carolin Svedbom i gulmetall med sten samt Halskedja Venezia S925 50cm, med låda
Collier rodiumpläterad brons, modell Stiff upper lip, Rock By Sweden, design Laila Bagge 42/47cm