1221 - 1240 av 1 312
1...616263...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Certina DS Titanium ref nr. EOL.111.7305.11 25x24mm, quartz, datum, titan, slitage, defekt länk (går att stänga och knäppa men lite skev)

Utrop: 300 kr

Klockor Boss

Hugo Boss Ø48mm ref HB.76.1.34.2198, snr 4.084.687 quartz, gummiband (ej original), slitage, repor på glas

Utrop: 300 kr

Klockor Versace

Versace Versus ref nr. VSP490618 Ø36mm, quartz, stållänk, med box, cert och papper

800 kr

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par, gulmetall med stenar

350 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Carolin Svedbom i gulmetall med sten samt Halskedja Venezia S925 50cm, med låda

400 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen Caroline Svedbom, Swarovski-kristaller, oädel metall i ask

475 kr

Utrop: 225 kr

375 kr

Utrop: 225 kr

375 kr

Utrop: 225 kr

Armband Lily & Rose, guldfärgad mässing, modell Sofia med kartong

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband Edblad i stål med sten 20cm

Utrop: 50 kr

Collier rodiumpläterad brons, modell Stiff upper lip, Rock By Sweden, design Laila Bagge 42/47cm

900 kr

Utrop: 300 kr

Armband Syster P S925 3,1g 18cm, guldpläterat

150 kr

Utrop: 125 kr

Collier venezia 18K 1,3g 41cm med integrerat hänge, hjärta

Utrop: 750 kr

Korthållare Marc Jacobs modell: The Snapshot, bruksslitage

150 kr

Utrop: 200 kr

Handväska Michael Kors, Mercer, färg: rosa, LOVE, 22x19cm med axelrem, dustbag

Utrop: 1 200 kr

Handväska Michael Kors Tote Monogram beige, 25x39cm gott skick

650 kr

Utrop: 600 kr

Weekendbag Henri Lloyd Alton Club Overnighter Deck 47x34cm marinblå, nyskick

1 100 kr

Utrop: 425 kr

Plånbok Michael Kors Monogram 10x13cm, gott skick

150 kr

Utrop: 200 kr

Plånbok Michael Kors Monogram 10x13cm, gott skick repor

150 kr

Utrop: 200 kr

Axelremsväska Lauren by Ralph Lauren, 27x17cm ny skick

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr