1241 - 1260 av 1 312
1...626364...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Handväska Michael Kors Camille medium bag 28x20cm med dustbag, med axelband

Utrop: 750 kr

Dyrberg/Kern Hertigare Ø39mm, guartz, guldfärgat stål, bruksslitage

600 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors ref nr. MK-5799 snr. 251512 Ø36mm, quartz, kronograf, datum roséfärgat stål med box, extra länkbitar och instruktionsbok

650 kr

Utrop: 550 kr

Skål och Vas Georg Jensen modell: Bloom, Design Helle Damkjear, vas 22cm, skål 16cm, nyskick i kartong

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Tillbringare Kosta Boda signerad Ulrica Hydman Ulrika Hydman-Vallien Artist Collection numrerad 89025 Höjd: 20cm

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar Iittala 4st Timo Sarpaneva modell: Festivo Höjd: 18-27cm, bruksslitage

4 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar Iittala 3st Timo Sarpaneva modell: Festivo Höjd: 8-14cm, bruksslitage stearinrester

650 kr

Utrop: 500 kr

Akvarell på papper Göran Brunius i ram 49x67cm, ej visning

Utrop: 500 kr

Olja på duk Claes Caspersson "Skåneslätt" 47x56cm, ej visning

400 kr

Utrop: 500 kr

Litografi Bengt Olsson varvsmiljö 86x68cm med ram, ram med slitage, ej visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt Blad Emil Johansson-Thor "Pollensa Mallorca" ej visning52x44cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Grafiskt Blad Emil Johansson-Thor 1948 52x42cm i ram, ej visning

275 kr

Utrop: 100 kr

Färgträsnitt Kulo Green Stilleben 30/50 24x22cm med ram , ej visning

50 kr

Utrop: 75 kr

Olja på pannå Thage Carlson "Nordligt Landskap" 42x26cm, visst slitage, ej visning

Utrop: 125 kr

Grafiskt Blad Emil Johansson-Thor 49x39cm, fläckar med ram, ej visning

275 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå Uno Bornemark 31x39cm med ram, ej visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Olja på pannå Uno Bornemark "Ateljéinteriör" 55x46cm med ram, ej visning

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på pannå Erik Elfvén 46x41cm med träram, ej visning

350 kr

Utrop: 425 kr

Olja på pannå Arnold Eres 1975 stilleben 21x26cm med ram, ej visning

200 kr

Utrop: 250 kr

Vinylskivor 9st bland annat Paul Simon, Björn Skifs, Nancy Sinatra, Roy Orbison, Stevie Wonders, bruksslitage, ej visning

150 kr

Utrop: 200 kr