Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021
Klubbad för
Klockor Michael Kors
Michael Kors ref nr. MK-5799 snr. 251512 Ø36mm, quartz, kronograf, datum roséfärgat stål med box, extra länkbitar och instruktionsbok
Skål och Vas Georg Jensen modell: Bloom, Design Helle Damkjear, vas 22cm, skål 16cm, nyskick i kartong
Tillbringare Kosta Boda signerad Ulrica Hydman Ulrika Hydman-Vallien Artist Collection numrerad 89025 Höjd: 20cm
Ljusstakar Iittala 3st Timo Sarpaneva modell: Festivo Höjd: 8-14cm, bruksslitage stearinrester