561 - 580 av 1 311
1...282930...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2021

Klubbad för

Georg Jensen Christmas Nordica "Poinsettia" År:2001 Design: Regitze Overgaard, guldplaterad i orginalförpackning

125 kr

Utrop: 125 kr

Georg Jensen Christmas Nordica "Ice Chrystal" Design: Regitze Overgaard, guldplaterad i orginalförpackning

200 kr

Utrop: 125 kr

Georg Jensen Christmas Nordica "Blomsterkurv" År:2008 Design: Regitze Overgaard, guldplaterad i orginalförpackning

300 kr

Utrop: 125 kr

Georg Jensen Christmas Nordica "Hjerte" År:2003 Design: Regitze Overgaard, guldplaterad i orginalförpackning

125 kr

Utrop: 125 kr

Seiko 5 Herrur Automatiskt urverk, s/n:B1497.E, datum, rostfritt stål

650 kr

Utrop: 425 kr

GUCCI GG Marmont matelassé leather super mini bag, s/n:476433/0416 L:16,5cm H:9,5 D:4,5cm, i nyskick med dustbag, manualer, i orginalförpackning

6 200 kr

Utrop: 5 500 kr

Musikinstrument Träblås

Selmer Centered Tone Klarinett Bb ÅR:1957, s/n:08373 i behov av renovering, värderingsintyg medföljer, i hårt fodral med tillbehör. Ej med på visning.

Utrop: 5 200 kr

Carl Deelsbo (1892-1990) Oljemålning på pannå 38x46 OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen

Utrop: 700 kr

Sven Aspelin Oljemålning på pannå 41x33 OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen med träram

Utrop: 700 kr

Lasse Åberg Litografi 20/50 "Låt mäj vara" 41x49 OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen, med vit ram

Utrop: 600 kr

Makode Linde Litografi "Solstickan" 35/120 40x30cm OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen, med guldfärgad ram

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Ernst Norlind (1877-1952) Litografi "Lada" 21x19cm OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen ram: 45x38cm

Utrop: 250 kr

Thomson Led Platt-TV 19" Modell:19HT4253, s/n: Z1220010594b med strömsladd samt fjärrkontroll. OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen

50 kr

Utrop: 75 kr

Dammsugare Bosch MoveOn BGL35MON6, med Fogmunstycke, Möbelmunstycke, Munstycke för hårda golv. Höjd:32cm Djup:58,5cm Vikt:6,4kg, Energiklass A, OBS! Visas och hämtas hos Sefina Skärholmen

225 kr

Utrop: 50 kr

Acer Swift SF113-31-C1MA, silver, laddare, datorväska, s/n:NXGNKED001780316A7200

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Ilon Wikland (1930-) Grafiskt blad, motiv: Dansande barn, signerad, numrerad nr 183/330, i ram utan glas, fläckar på passepartout, mått ca 36x50 cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

850 kr

Utrop: 500 kr

Lars Erik Lindell (1933- ) Olja på Pannå, Jerusalem 1977, mått 72x115cm i ram med skadad list, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

225 kr

Utrop: 200 kr

Karl Momen (1935- ), Grafiskt blad, EA 12/20 daterad -77 mått 52x71cm i ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

200 kr

Utrop: 300 kr

Bertil Widbrandt (1914-1988), olja på duk, Landskapsmotiv ca24x33cm i skadad ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

25 kr

Utrop: 75 kr

25 kr

Utrop: 75 kr