Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2021
Bruno Karlsson (1927- ) Grafiskt blad, HC XXV/XC Stockholmsmotiv/Slottet och Strömmen daterad -89, mått ca 37x53cm i ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Barbie, Ken doll as Professor Henry Higgins™ in My Fair Lady, saknar hatt, i bruten/skadad original förpackning
Barbie, My Favorite Barbie 1959, The Original Teenage Fashion Model, Barbie Doll's 50th anniversary i bruten/skadad original förpackning
Kanna, Gustavsberg, flintgods med smal pip och kork, Dekor av bilder och text kring temat tobak. Text: "This indian Weed i s good indeed, Puff on, keep up the Joke, This the Best, ´twill Stand the Teft, Either to chew or Smoke". H: ca21cm
Laptop, Gaming, MSI, Model MS-17F2, Intel core i5-9300H, CPU @ 2.40GHz, Ram 8gb, 64-bitars operativsystem, snr K1908N0096677, Windows 10 Home, med laddare, Lösen 0000
Rolex Cellini, herrur, 32mm, 18K, manuell, safirglas, vit urtavla med romerska siffror, läderarmband, originalspänne ej guld, ref 4112, Snr:4331542, med äldre box ej komplett och infohäfte , ej cert
Akustisk Gitarr, Cataluna SGN-C81NS, nylånsträngad, made in China, serienummer: 408201376 med mjukt fodral
Balenciaga, Handväska, Everyday XS Tote Bag Leather Black/White, Mått (B x H x D): 25,0 x 27,5 x 12,0 cm i dustbag samt kvitto fashionette.se 2019
Mors Dag- medaljong med kedja, S925 18,1g 60cm förgylld- missfärgad kedja, Citat av Victor Hugo på franska, översättning: "Vad allt har jag inte Dig att tacka för min älskade Mor"