Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020
Mats Norryd, grafiskt blad, färgtryck, 56 x 45, signerat och numrerat 64/300, ram (färgskav)
Collier, 18K tvåfärgad, 25,3g, L: 42 cm med blå sten, diamanter 9x ca 0,01, briljantslipade, hakelås, Balestra
Örhängen, ett par 18K tvåfärgade, 3,0g med blå sten, diamanter 7x ca 0,01ct, briljantslipade
Armband, Pansar 18K, 14,6g, L: 18 cm, B: 5 mm, kistlås, GFAB
Visa varaSmycken Armband
Armband, Kejsarlänk 18K vitguld, 36,7g, L: 21 cm, B: 5 mm, kistlås
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja, Kejsarlänk 18K, 802,4g, längd: 68 cm, bredd: 13 x 13 mm, kistlås, tillverkad i Stockholm
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K vitguld, Brv 267,8g, Ref nr.116689, Serie nr. M229591, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, Ref. OP/78219, ca 2008, putsrepor på länk samt boett
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Ibanez, Blazer Series Custom, BL550RB, elgitarr, blå metallic, kropp ask, hals lönn, tre single coils (Ibanez), stall av mässing, FujiGen - Gakki, Japan, Ser.nr: G813316 (ca 1981), ej svajarm, etui, bruksskick, diverse trä/lackskador.