521 - 540 av 1 141
1...262728...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för
Bild saknas

Parti silver, S830, 120,7g, åtta delar, personlig gravyr

Utrop: 800 kr

Mynt av olika modeller, S800, S600, S400, Brv 123,3g, (finvikt 56,5g)

300 kr

Utrop: 350 kr

Cartier, Pasha de Cartier, 39 mm, 18K, kvarts, GMT (tre tidzoner), månfas, datum, länk 18K, ref 30018, nr: 1989/0078, 1990-tal, extra länkbitar (3), brv 161,5g. Urtavla, visare, lysmassa, sten på kronan & vridring defekt, tryckknapp utbytt.

53 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Triwa, Hvalen, 40 mm, kvarts, datum, stål, låsbar krona, vridbar glasring, mod. HVST02, läderband.

Utrop: 700 kr

Elektronik Musik

Högtalare, JBL Boombox, bluetooth, med adapter, bredd 46 cm, fint skick, model: Boomboxq (1), nr: ND512-DK019207. Hämtas och visas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Esteve 655, klassisk nylonsträngad, solitt granlock, laminerad sarg/botten mahogny, made in Spain 2006, fodral thermo Ritter, gott skick.

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, SEL Professional 200m Chronograph, 38 mm, CG1110-0, kvartz cal 251.262, stål, datum, safirglas, 200m, vridring, S/EL rundad länk med viklås. Nr: RL1164, repor glasring/boett, box, ytterkartong, manual.

4 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Klockor Maurice Lacroix

Maurice Lacroix, Aikon, 42mm, stål, Ref nr.AI6008-SS002-430 , blå urtavla, datum, automatisk, glasbaksida, safirglas, stålarmband med dubbelt viklås, snabb-koppling, Cal. ML115(SW-200), Snr. AY22402, box, cert 2020, manual, tag, extra länkbitar, ytterbox

7 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Seiko, Presage Cocktail, stål, 41mm, automatisk, mineralglas (hardlex), datum, läderamband med viklås, automatisk, Cal. 4R35B, glasbaksida, SRPB44J1/4R35-01TO, Serie nr. 810130, certifikat 2019, box, ytterbox, manual, klocka i mycket gott skick

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Breitling, Cockpit Lady, stål/guld, 32mm, quartz, Ref nr. B71356, Serie nr. 776403, chronometer, Cal 71, datum, safirglas, läderband, diaindex, ca 2004, box och ytterkartong

13 400 kr

Utrop: 12 000 kr

Klockor Oris

Oris Diving Aquis, 46mm, stål, Ref nr. 7673, Serie nr. 3233667, automatisk, Cal. 743 (SW220-1) safirglas, datum, liten sekundvisare keramisk ring, stålarmband, viklås, certifikat 2014, kvitto, med ytterbox, manual och extra länkbit

7 400 kr

Utrop: 7 200 kr

SORRENTINO, olja på duk, Havsmotiv, 88 x 58, signerad, guldfärgad ram dekorerad. Hämtas och visas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 400 kr

LANDZELIUS, Nils, olja på duk, 60 x 49, Bysmedjan, signerad, dekorerad ram. Hämtas och visas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 275 kr

HELGE STRAND, olja på duk, Timmersläde, 34 x 26, signerad, guldfärgad ram

100 kr

Utrop: 125 kr

CONNY BERGLUND, olja på duk, 60 x 59, konditori C.A. Rönqvist, signerad, ram. Hämtas och visas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 150 kr

GÖRAN MALM, olja på duk, landskap, signerad, daterad -79, 40 x 32, i ram

Utrop: 225 kr

Kedja, S-länk 44 cm, springlås, 18K, 2,6g

Utrop: 1 600 kr

Hänge, med cabochonslipad Ametist, 22 x 26 mm, 18K, 2,1g

Utrop: 900 kr

Figurin, märkt Germany 18836, 14,5 cm.

75 kr

Utrop: 100 kr

Orrefors, skål, Olle Alberius, h12 cm, Ø 19 cm, nr 142-900, repor ovansida kant.

175 kr

Utrop: 225 kr