501 - 520 av 1 141
1...252627...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2020

Klubbad för

Kedja Pansar, 18K, 4,5g, längd: 60cm, bredd: 1mm

Utrop: 2 300 kr

Kedja Cordell, 18K, 11,8g, längd: 45cm, bredd: 2mm, haklås, Balestra

Utrop: 5 600 kr

Kedja, 18K, 100,6g, längd: 60cm, bredd: 8mm, KEAB, integrerat lås i länk

Utrop: 49 000 kr

Parti guld, 18K, 0,4g, en del

150 kr

Utrop: 175 kr

Kedja, 14K, 6,7g, defekt

Utrop: 2 400 kr

Parti guld, 18K, 8,2g, tre delar, med stenar och diamanter, 13 x ca 0,005ct

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr

Armband Bismarck, 18K, 4,6g. längd: 19cm, bredd: 3mm

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, 14K, 3,5g, längd: 3cm, tvåfärgad (en stopper i guld och en stopper i oädelmetall)

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 14K, 1,3g, tvåfärgad

175 kr

Utrop: 200 kr

Pärlcollier, 18K (guldlås), Brv 30,1g, defekt lås, missfärgade pärlor med nagg (behöver trådas om), belåningsvikt 1,9g

Utrop: 850 kr

Ring med diamanter, 18K, 3,8g, Ø17 ½, 5 x ca 0,025ct

Utrop: 2 900 kr

Hänge med blå sten, 18K, 0,8g, längd: 2cm, bredd: 10mm

Utrop: 550 kr

Hänge med diamanter och sten, 18K, 1,7g, 4 x ca 0,005ct åttkantslipade

Utrop: 1 200 kr

Hänge med sten, 18K, 1,5g, längd: 1,1cm, bredd: 4mm, vitguld

Utrop: 1 000 kr

Ring med stenar, 14K, Brv 2,6g, Ø17½, tvåfärgad, belåningsvikt: 2,2g

Utrop: 850 kr

Hänge "Hjärta", 18K, 1,5g

Utrop: 1 000 kr

Kedja Venezia, 18K, 1,8g, längd: 41cm, bredd: 1mm

Utrop: 900 kr

Ring med diamanter, 18K, 3,6g, Ø18, 5 x ca 0,02ct, tvåfärgad

Utrop: 2 600 kr

Kedja med hänge, S925, 3,1g, längd: 39-42cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Cigarettetui, S830, 87,3g, monogram, importstämplad

Utrop: 600 kr