1381 - 1387 av 1 387
1...686970 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020

Klubbad för

Fat på fot, Bing & Gröndal, höjd: 7,0cm, Ø24,5cm, modell: Blå Måsen, med guldkant, nr. 429

325 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Uggla, Gustavsberg, signerad: Sven Wejsfelt, nr. 4 ur "Flock"-serien, stengods, höjd: 17,5cm

1 300 kr

Utrop: 250 kr

Väggtallrik Bing & Gröndal, Ø18,3cm, porslin, blåglaserad, julmotiv "Jule After 1970, Pheasants in the snow at Christmas", nr. 8000/9070

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Bing & Gröndal, Ø18,3cm, porslin, blåglaserad, julmotiv "Jule After 1975, Christmas at the old Water-mill", nr. 9075

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Bing & Gröndal, Ø18,3cm, porslin, blåglaserad, julmotiv "Jule After 1980, Christmas in the Woods", nr. 9080

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda, signerad: Ulrica Hydman Vallien, ur serien "Paradis", höjd: 12,5cm, Ø14,5cm, handmålat glas, nr. 58517

150 kr

Utrop: 200 kr

iPad 6:e generationen, Apple, 2018, 32GB, modell: A1954, snr: F9FWH21SJF8D, vit/silver, med laddare och fodral, fabriksåterställd, lätt bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr