1681 - 1700 av 1 773
1...848586...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020

Klubbad för

Stolar ett par Arne Jacobsen för Fritz Hansen Myran, formpressad plywood med stålrörsben. Ryggstödshöjd 77, sitthöjd 44 cm, bruksslitage, ställvis skav, obs Visas och hämtas Sefina Borås

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

3st halskedjor 1st Brosch troligen Kalevala Finland Brons/vitmetall

425 kr

Utrop: 300 kr

Collier S925 21,8g 73cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Ringar 2st S925 10,6g Design: "From" och "Petra"

350 kr

Utrop: 350 kr

Hänge S925 8,2g Sten & Laine Finland

Utrop: 425 kr

Brosch S830 6,4g med fiskar

175 kr

Utrop: 75 kr

Kedja med hänge S925 18,7g B&H 1971

Utrop: 425 kr

Armband S925 19,7g 18cm med bärnstenar

650 kr

Utrop: 225 kr

Väska Louis Vuitton Speedy 30, monogram canvas Snr. SP0927, 30x21x17cm lås och nyckel finns år 1997 med dustbag, bruksslitage

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Plånbok Louis Vuitton mongram canvas 19x10cm snr. CA1915 år 1995 Spanien, bruksslitage

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Väska Guess modell: SG649121 Cole med detaljer i vitmetall, gott skick med kvitto och dustbag 25,5x16,5cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Väska Guess modell: VG729409 Black med detaljer i vitmetall, gott skick med kvitto och dustbag 36x21cm

Utrop: 550 kr

Paraplyställ 1900-tal mässing höjd: ca 64cm, bruksslitage. Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Korkskruv 18/1900-tal järn/trä Längd: ca 20cm

900 kr

Utrop: 425 kr

Korkskruv 1900-tal mässing märkt Italy längd: ca 17cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vinöppnare och ölöppnare metall i form av kräfta

275 kr

Utrop: 125 kr

Kobjällror runt läderband (mycket slitage) 1900-tal

175 kr

Utrop: 50 kr

Skruvdragare Dewalt 18V modell: DCD791 snr. 039390 i väska med laddare. Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 450 kr

Skruvdragare Dewalt 14.4V/XR Li-ion modell: DCD730 snr. 304739 med laddare. Ej med på visning.

450 kr

Utrop: 425 kr

Nintendo modell: NESE-001 1985 snr. PE899782 8-bitars två handkontroller, ej funktionstestat

650 kr

Utrop: 350 kr