Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020
Systemkamera Canon EOS 550D snr 1333702927, med objektiv Canon EFS 18-55mm Ø58mm 1:3.5-5.6 IS snr 7162604938, med laddare samt kameraväska
Systemkamera Pentax K100D, snr 2251330, med objektiv Samsung D-Xenon 50-200mm Ø52mm Schneider-Kreuznach snr. 46311002, med extra objektiv Pentax 18-55mm, snr 5569929, med extra batterier + batteriladdare, i kameraväska
Mobiltelefon Samsung Galaxy S8+ snr. RF8J833CVGF, IMEI: 357821082247527, repor med laddare, återställd
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Iphone 11 modell: MWLV2QN/A röd 64gb, snr. C7CC88D8N737 imei: 352921110078806, med laddare ej orginal. med skyddsplats kvar
Mobiltelefon Asus modell: T001 snr:EAAZB708V671 imei:355235065525837 med laddare, slitage och repor
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard KORG Krome Music Workstation med touchview, Modellnummer KROME-61, serienummer: 006068. Med strömsladd och vadderat fodral, bruksslitage . Ej med på visning.
Förstärkare Marshall 230V/ 375W modell: JVM410H snr. M-2009-43-0568-RoHS med fotkontroll och sladd, bruksslitage, obs visas och hämtas hos Sefina Borås
Mixerbord, Soundcraft EFX8, snr 30541750. i väska med sladd, brukslitage. Ej med på visning.
Nintendo Switch modell: HAC-001(-01) snr. XKJ10000079081, med dubbla handkontroller, ladd/dockningstation, ett grepp till handkontroller, HDMI kabel, strömsladd i kartong