Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020
Klubbad för
Analog Sysemkamera Minolta SRT101 snr 2552642 med 2st Objektiv Solignor och Tokina samt Tele Converter Solignor och Blixt Sunpak, inget funktionstestat ingen funktionsgaranti lämnas
Vas, Iittala, design Alvar Aalto, modell: Savoy färg: Salmon Pink (laxrosa), höjd: 15,5cm, med kartong
Färglitografi Ernst Billgren "Sveaborg" nr 33/170 bladmått: 75 X 78,5 cm signerad och numrerad i silverfärgad ram
Ytterfoder Gustavsberg 1900-talets början, keramik Oktagonal form. Nedre kant genombruten, Kinesisk stil i dekoren, Höjd 19cm, Ø30cm Slitage. Ställvis krackelerad, nagg