1561 - 1580 av 1 773
1...787980...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020

Klubbad för

Collier Laila Bagge i metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch i gulmetall med porslin märkt EP i etui

100 kr

Utrop: 75 kr

Omega ask till damur i röd sammet ca 1960-tal, smärre slitage

225 kr

Utrop: 125 kr

Erax Ø21mm damur, manuell, slitage på boett

Utrop: 75 kr

Klockor Atlantic

Atlantic Ø20mm, damur, manuell, 17 jewels incabloc, med läderband

100 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Olma

Olma Ø20mm, damur, manuell, boett nr. 07276-3, 21 jewels iincabloc, slitage, repigt glas

25 kr

Utrop: 50 kr

Arla Ø21mm, damur, manuell, incabloc, bullseye-tavla, repigt glas

75 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Tell

Tell armbandsur 18x32mm, manuell, boett nr. 301675, slitet läderband, repigt glas

150 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Ebel

Ebel Ø21mm, damur, boett nr. 987910.370, manuell, repigt glas, flexlänk

Utrop: 100 kr

Alltime damur Ø23mm, manuell, incabloc, repigt glas, flexlänk defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Olma

Olma Ø21mm damur manuell, boett nr. 4526, repigt glas

Utrop: 50 kr

Klockor Arsenal

Arsenal Geneve Ø22mm, damur,manuell läderband med slitage

225 kr

Utrop: 100 kr

Certina Waterqueen 215 ref nr. 1806.210-6 damur, Ø24mm, läderband

50 kr

Utrop: 75 kr

Timex Ø25mm, damur, manuell, läderband, repigt glas

Utrop: 50 kr

Certina Ø22mm, damur, manuell, ref nr. 44612, flexlänk

75 kr

Utrop: 50 kr

Candina Ø13mm, damur, manuell med stållänk ref nr. 4933

25 kr

Utrop: 50 kr

Certina boett nr. 24903 11mm, damur, stålllänk

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Örnen

Örnen Ø20mm, manuell, damur, boett nr. 116731, graverad, repor på glas

Utrop: 50 kr

Bendix Ø22mm, damur, manuell, nr. 101420, stållänk, repor på glas

Utrop: 50 kr

Klockor Lagonda

Lagonda Ø22mm, damur, manuell, 17 jewels incabloc, repigt glas, läderband

Utrop: 75 kr