1541 - 1560 av 1 773
1...777879...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020

Klubbad för

Zenith Respirator 32x30mm, ref nr. 693D855, automat, dag/datum, originalkrona, 1970-tal, repigt glas, slitage, går men i möjligen i behov av service

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Onyxa 18K Ø34mm, 25 jewels incabloc, datum, boett nr. 1112 1026 DA, automat, repor på glas och boett, bruttovikt 26,4g

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Zentima De Luxe Ø34mm, 17 jewels incabloc, boett nr. 03001, manuell, med slitet läderband

250 kr

Utrop: 300 kr

Armbandsur med månfas, quartz, går ej, Ø36mm, med läderband

100 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Q&Q, Ø32mm, quartz, går ej, med läderband

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Atlantic

Atlantic 21 jewels incabloc Ø34mm, defekt urtavla, går ej, saknar krona

Utrop: 50 kr

Klockor Nivada

Nivada 17 jewels Ø30x22mm, manuell, boett nr. 8068M5688, skadad urtavla, repor

75 kr

Utrop: 100 kr

Cartier Tank Vermeil S925 förgyllt silver ref nr. 66001 snr. 70038 20,5 x 20 (28) mm, quartz (går ej), mineralglas, defekt läderband, slitage på boett

3 800 kr

Utrop: 2 700 kr

Omega fickur guldpläterat stål, Ø46mm, boett nr. 9756456 snr. 8945580, 15 jewels, repor på glas, ålder ca år 1940, rosefärgad urtavla

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 8K 2,1g med stenar

Utrop: 350 kr

Örhänge 9K 0,7g, defekt

Utrop: 150 kr

Ring 14K 3,5g Ø18½ med stenar

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 1,4g Ø17¼ med stenar

Utrop: 500 kr

Hänge 14K 4,8g, kors

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 9,1g, defekt

Utrop: 4 200 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g, creoler

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Collier S830 29,8g med stenar, lagat i låset (troligen förlängt) 45cm

300 kr

Utrop: 225 kr

Hängen 2st S830 1,9g med stenar

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen 2 par S830 5,9g med stenar

325 kr

Utrop: 225 kr

Ring S830 2,8g Ø16¾ med stenar

100 kr

Utrop: 100 kr