Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 34x25x18cm, slitage, lädret har sprickor, från 2001.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x29x16cm, liten lagning på sidorem ej original, från 2010.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 10x7cm, 6 hållare, slitage, lagning ej original.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, Epi, svart läder, 24x13cm, dustbag, slitage, skada vi axelremmens fäste.
VÄSKA, EMPORIO ARMANI, beige präglat läder, detaljer i vitmetall, 26x30x10cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8143-B, 55 17, gröna bågar, tonade glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, Kraz 877s, 55W, blå, bruna bågar, svarta glas, strass på sidan (några saknas) putsduk, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, ROBERTO CAVALLI, 100% siden, 180x70cm, kornblå, grå leopard, några fläckar.
VÄSKA, VERSACE, Sportivo, rött läder, rött präglat läder, detaljer i gulmetall, 30x23x9cm, cert, dustbag.
VÄSKA, VERSACE, Sportivo, marint saffianoläder, detaljer i gulmetall, 32x33x14cm.
VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Togo, svart läder, detaljer i gulmetall, 35x27x19cm, hänglås samt nyckel, dustbag, F inrutad märkning från 2002.
VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, brunrött quiltat kalvskinn, framsida i brunrött pytonskinn, detaljer i gulmetall, 30x18x6cm, hologrammärkt 21326914, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, mörkblå/svart kaviar läder, detaljer i vitmetall, 45x30cm, hologrammärkt 12991113, cert, axelrem reglerbar, dustbag.