81 - 100 av 212
1...456...11 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sully MM, monogram canvas, 35x27x12cm, dustbag.

7 200 kr

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Plat, monogram canvas, 35x37x9cm, bruksslitage.

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 34x25x18cm, slitage, lädret har sprickor, från 2001.

3 100 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x29x16cm, liten lagning på sidorem ej original, från 2010.

5 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 10x7cm, 6 hållare, slitage, lagning ej original.

Utrop: 450 kr

Kläder Skor

SKOR, DOLCE & GABBANA, rosa skinnlack, stl 37, klack 10cm.

550 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, Epi, svart läder, 24x13cm, dustbag, slitage, skada vi axelremmens fäste.

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, MISSONI, 75% ull, 25% viscose, 200x30cm, beige, rosa, gul.

600 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, EMPORIO ARMANI, beige präglat läder, detaljer i vitmetall, 26x30x10cm, bruksslitage.

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8143-B, 55 17, gröna bågar, tonade glas, putsduk, etui.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, Kraz 877s, 55W, blå, bruna bågar, svarta glas, strass på sidan (några saknas) putsduk, etui.

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, ROBERTO CAVALLI, 100% siden, 180x70cm, kornblå, grå leopard, några fläckar.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, VERSACE, Sportivo, 100% siden, 90x90cm, vinröd, blå, en tråddragning.

Utrop: 600 kr

VÄSKA, VERSACE, Sportivo, rött läder, rött präglat läder, detaljer i gulmetall, 30x23x9cm, cert, dustbag.

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, VERSACE, Sportivo, marint saffianoläder, detaljer i gulmetall, 32x33x14cm.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Togo, svart läder, detaljer i gulmetall, 35x27x19cm, hänglås samt nyckel, dustbag, F inrutad märkning från 2002.

67 000 kr

Utrop: 69 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, brunrött quiltat kalvskinn, framsida i brunrött pytonskinn, detaljer i gulmetall, 30x18x6cm, hologrammärkt 21326914, cert, dustbag.

Utrop: 29 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, röd sammet, rutigt quiltat tyg, mässingsfärgade detaljer, 20x12x7cm, hologrammärkt 18255670, cert, dustbag.

Utrop: 27 000 kr

VÄSKA, CHANEL, mörkblå/svart kaviar läder, detaljer i vitmetall, 45x30cm, hologrammärkt 12991113, cert, axelrem reglerbar, dustbag.

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Denim Flap bag, mörkblått tyg, detaljer i vitmetall, 23x15x3cm, hologrammärkt 6068112, cert, dustbag.

Utrop: 7 900 kr