Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Eva TF 374, 61 10, vita skalmar, lilatonade glas, etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 27N, 55 22, svarta bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, CHLOÉ, CE750S, 001, 55 20, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0178S 004, 54 25, bruna och svarta bågar, svarta glas, dustbag, etui.
SOLGLASÖGON, DIOR, Dior Color Quakel, 1FDQT 145, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui, ytterkartong,
SKIDGLASÖGON, GUCCI, grön/röd resår, svart glas (repor), dustbag, ytterkartong,
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 16R, 56 19, svarta bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
VÄSKA, SEE BY CHLOÉ, blått, brunt läder, detaljer i gulmetall, 30x18x6cm, slitage.