Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020
SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA, DG 825-S, 74 13, bruna bågar, bruna glas, etui.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BURBERRY, rutig canvas, svart läder, 19x10cm, 6 kontokortsfack, mynt, sedel, slitage.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, MÖSSA, BURBERRY, 77% merino, 21% angora, 2% cashmere, 150x30cm, blå rutig, mössa med resår.
VÄSKA, CÉLINE, Nano Luggage, svart läder, detaljer i vitmetall, 20x20x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, grått quiltat läder, handtag i brunt läder, detaljer i vitmetall, 32x17x11cm, hologrammärkt 15065302, cert, kartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x27x22cm, dragkedjan utbytt, vinatge från 80-talet.
SOLGLASÖGON, CHLOÉ, CE153S, 59 19, bågar i gulmetall, gröntonade glas, putsduk, etui, ytterkartong, kvitto.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0242S, 59 15, bågar i gulmetall, gula glas, putspåse, etui.
VÄSKA, FENDI, DotCom. mörkbeige läder, detaljer i vitmetall, 30x20x15cm, axelrem, innerpochette, visst slitage.
VÄSKA, RALPH LAUREN, medium Flat Hobo, svsart läder, detaljer i gulmetall, 40x30cm, hänglås, cert, dustbag, kartong.