Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari 2020
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Monogram, vintage, marint läder, detaljer i gulmetall, 24x15x5cm, lås defekt, fläckar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato läder, färg: Limestone, kreditkortsfack, mynt, sedel, 19x11 cm, dustbag, original etui, bruksslitage
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Favorite PM, damier ebene, canvas, 21x12x3cm, axelrem och kedja,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Plisse, L’Arbre de Soie Antoine de Jacquelot, 100% siden, 90x90cm, brun, grön, originalask,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Plisse, Les folies du ciel, Loic Dubigeon, 100% siden, 90x90cm, röd, lila, grön, originalask.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 67 15 100, brunmelerade bågar, bruna glas, lite repor. etui,
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, brunt flätat läder, 30x25x18cm, reglerbart axelband, dustbag, visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, ALEXANDER McQUEEN, svart läder, detaljer i vitmetall, 19x10cm, 7 kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, TED BAKER, rosa och vit lack, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 12 kontokortsfack, mynt, sedel.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MAXMARA, svart präglad skinnlack, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 9 kontkortsfack, mynt, sdel, originalask.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0028SA, 54 22, flerfärgade bågar, svarta glas, dustbag, etui.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR54S 59 20, bågar i metall, tonade glas, etui, ytterkartong