Avslutad | Aficionado – Torsdag 9 januari 2020
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 50, monogram canvas, 50x35x15cm, adresstagg, lite fläckigt foder, från 1992.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x25cm, adresstagg, lås, nyckel saknas.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette Khazan, grön taiga läder, 38x32 x8cm, ett stort fack, slitage.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Taiga, vinrött läder, 38x28x4cm, lagning/slitage på handtag
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Epi, grönt läder, 53x26x23cm, liten lagning, fläckar.
Accessoarer Övrigt
SKOPÅSE, LOUIS VUITTON, tillbehör till Garment bag, brun nylon, 50x35cm, slitage på fodret.
RESVÄSKA, BRUNELLO CUCINELLI, blått filttyg, mörkbrunt läder, 50x26x24cm, avtagbar axelrem, fälls ut till en resegarderob med 2 klädhängare,
Mynt Svenska mynt
3 MYNT, silver, 1 kr 1880 ca 1/1+, 1 kr 1937 med spräckt MM G ca 01, 2 kr 1910 med förskjutet MM ca 1, total vikt 29,8 g.
Mynt Utländska mynt
2 MYNT, silver, Morgan Dollar, 1878 ca 1+ samt 1880 ca 1/1+, USA, total vikt 53,3 g.