Avslutad | Aficionado – Torsdag 9 januari 2020
Klubbad för
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 50, Taiga, svart läder, 50x36x20cm, två hjul, teleskophandtag, adresstagg, bruksslitage, lagning ej original.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Multiple Wallet, Damier Graphite, 12x9cm, 3st kontokortsfack, sedel, dustbag, originalask.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, CARTIER, turkos, double, 7x2,5cm, etui, 41936S.
Visa varaAccessoarer Solglasögon
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 34007, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui.