Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019
Klubbad för
OMEGA, Seamaster, 36mm, Cal 284, manuell, centersekund, Ref nr. 2990-1 SC -- 2996, s.k. "Seachero", Ser.nr: 17088093 ca 1960, plexi repor, defekt lysmassa/visare, repor, gulnad urtavla, flexlänk ej original.
SMYCKESET, 22K, brv 58,8g; Collier doserad 46 cm, Armband 20 cm, Örhängen ett par L: 30 mm.
PARTI GULD, 18K, brv 4,8g; Ring med stenar, Ø17½, defekt, Ring, mönstrad, Ø20, ostämplad.